Minu hinnapakkumine

Tooted : 0 tk Hinnapakkumise tooted »

Arret

Bussiootepaviljonid – jalgrattaparklad – suitsetamiskabiinid

 

Tooetevalik

 


 


Bussiootepaviljonid

 


 


Jalgrattaparklad

 


 


Suitsetamiskabiinid

 


 

 

Arret Sp. z o.o.

 


 

Terraform 15000 toodet

Arret Sp. z o.o. on juba aastakümneid edukalt valmistanud laias valikus funktsionaalseid, tugevaid ja mitmekülgse disainiga bussiootepaviljone, suitsetamiskabiine, varjualuseid ja jalgrattaparklaid. Omades pikaajalist kogemust metallkonstruktsioonide tootmisel on väljatöötatud standardsed tüüplahendused mis on lihtsad, kuid samas pilkupüüdvad ja vastupidavad.

Tootearenduse juhtiv mõte on kõrge kvaliteet ja funktsionaalsus, mis seob endas lihtsa ja selge vormi. Klientide soovid ja erinevate turgude vajadused on motiveerinud täiustama olemasolevaid tehnilisi lahendusi ja arendama uusi tooteid. Kõik tooted on kuumtsingitud vastavalt EN ISO -  1461 normidele ning seejärel kaetud pulbervärviga, mille tooni saab valida vastavalt RAL- värvikaardile. Arret tegeleb pidevalt tootearendusega, et bussiootepaviljonid, suitsetamiskabiinid, jalgrattaparklad ja teised väikevormid oleks vastupidavad ja kauakestvad.

ral

 

Planeerimine

 


 

Alates projekteerimise algfaasist saame Teid nõustada ja abiks olla sobiva lahenduse leidmisel. Valikus on nii mõõtmete kui funktsionaalsuse poolest erinevaid modifikatsioone, seega soovitame esmalt mõelda kui palju kasutajaid võiks tootel igapäevaselt olla. Reeglina on toote laius ja kõrgus kindlate mõõtudega fikseeritud, aga pikkuse osas saab mooduleid lisada vastavalt vajadusele. Bussiootepaviljonide puhul on eelkõige määravaks kasutamise sagedus arvestades eeldatavat inimeste hulka kes korraga ühistransporti ootavad. Rattaparklate juures tuleks läbi - mõelda rattakohtade arv ja sobiv asukoht, et lahendus oleks praktiline ning tagatud oleks mugav ja ohutu juurdepääs. 

   

Märksõnad planeerimiseks

  • Milline on aluspind kuhu soovite toote paigaldada
  • Kui suur ala on toote jaoks planeeritud
  • Milline on eeldatav kasutajate arv
  • Milline on sobiv värvitoon

Vajadusel saab olemasolevaid tooteid modifitseerida, pakkudes optimaalseid lahendusi vastavalt kliendi soovile.

 

 

Tootmine

 


 

Kõik Arret Sp. z o.o. poolt valmistatud tooted on töödeldud ja toodetud vastavalt Euroopas kehtivatele standarditele, et maksimaalselt tagada mehaaniline vastupanu ja stabiilsus ning vastupidavus erinevates välistingimustes.

 

BS EN 1090-1:2009+A1:2011

TERAS- JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Kandeelementide vastavushindamine

BS EN 1090-2:2008+A1:2011

TERAS- JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Tehnilised nõuded teraskonstruktsioonidele

BS EN 1090-3:2008

TERASKONSTRUKTSIOONIDE JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Tehnilised nõuded alumiiniumkonstruktsioonidele

ISO EN 1461

TERASELE KANTAVAD KUUMTSINKPINDED (TÜKKTSINKIMINE) Nõuded ja katsemeetodid

arret logo riba