Terraform

25 aastat kogemust linnaruumi kujundamisel

 

Tootevalik


 

Terraform Classic


Classic

Terraform Espesso


Espesso

Terraform Long


Long

Terraform Urbano


Urbano

Terraform Square


Square

Terraform Globe


Globe

 

Terraform


 

Terraform 15000 toodet

Juba üle 15 aasta on TerraForm tegelenud terviklahenduste pakkumisega olles maastikuarhitektidele, disaineritele ja haljastajatele abiks linnaruumi ja meid ümbritseva elukeskkonna kujundamisel. Laias skaalas erinevaid projekte on teostatud avalikus ruumis nii suur- ja väikelinnades, erinevates parkides, kaubanduskeskustes, tööstusparkides, hotellides, restoranides, koduaedades üle kogu Euroopa.

 

Otsime pidevalt uusi ideid ja lahendusi, mis ühendavad ainulaadse disaini ja kvaliteetse teostuse!

TerraForm pakub laias valikus modernseid taimekonteinereid parkide ja kaasaegse linnaruumi sisustamiseks ning dekoratiivseid disainelemente meid ümbritseva elukeskkonna kaunistamiseks. Tootevalikus on erineva suuruse, materjali ja värvilahendusega potid, vaasid, istutuskastid mis on mõeldud nii sise- kui välistingimustesse. Erinevatest tootesarjadest saab kombineerida sobiva lahenduse nii avaliku linnaruumi, töökeskkonna kui ka kodu kaunistamiseks tuues rohkem rohelust ja ilu meie igapäevaellu.

 

TerraForm on toodete väljatöötamisel mõelnud maastikuarhitektidele, disaineritele ja kõigile, kelle jaoks taimekonteiner on midagi enamat kui pelgalt pott lillede jaoks.

 

Meie jaoks on terviklahendus oluline. Kas ka Teie jaoks?

Kvaliteet kooskõlas loodusega

 

TerraFormi taimekonteinerid vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele, kes otsivad pidevalt uudseid kujunduslahendusi. Tavalisi ja igavaid vorme siit ei leia! Otsime pidevalt uusi ideid, mis ühendavad endas ainulaadse disaini ja kvaliteetse teostuse.

 

TerraFormi kollektsiooni iseloomustab vormide ja värvide mitmekesisus, mis võimaldab luua erakordseid kompositsioone ja suurest värvivalikust leiab igaüks endale sobivaima lahenduse. Kõik taimekonteinerid, vaasid ja potid on saadaval mitmes erinevas versioonis ja olenevalt materjalist saab valida läikiva, mati või struktuurse lõppviimistluse vahel.

Kaasaegne tehnoloogia ja esmaklassiline kvaliteet

 

TerraForm kasutab väikevormide valmistamisel kaasaegset tehnoloogiat, et saavutada kvaliteet mis vastab tänapäevastele standarditele. Tootearenduse juures pööratakse erilist tähelepanu funktsionaalsusele ja esteetilisele disainile, et täita ka kõige nõudlikemate klientide soovid. Väikevormid on valmistatud kõige vastupidavamatest materjalidest milleks on: uskumatult tugev sünteetiline betoon, kerge ja vastupidav polüetüleen, korrosioonikindel teras ja kergesti vormitav alumiinium – kõik need materjalid on võimaldanud luua tooteid, mis vastavad ka kõige nõudlikumate klientide ootustele. Neis on ühendatud vastupidavus, praktilisus ja ainulaadne disain.

 

 

Materjali valik


 

SÜNTEETILINE BETOON

 

Materjalitüüp, milles betoon on asendatud sünteesvaigu ja kvartsiseguga. Tänu sellele on tooted välisteguritele (nt ilmastik või vandalism) vastupidavamad ja tugevamad kui betoonist, põletatud savist, terrakotast või plastist valmistatud tooted.

POLÜETÜLEEN

 

Termoplastne materjal, mida iseloomustab temperatuurikindlus ja vastupidavus UV-kiirgusele. Samuti aitab see toodete värvitooni kauem säilitada ja polüetüleenist taimekonteinerid püsivad aastaid ilma ühegi kahjustuseta.

GALVAANITUD TERAS

 

Kuumgalvaniseerimine tagab pikaajalise kaitse korrosiooni eest. Selle protsessi tulemusena tekib raua-tsingisulam, mis kaitseb tooteid pikki aastaid. Taimekonteinerid on lihtsasti hooldatavad, vastupidavad ja ilmastikukindlad.

PULBERVÄRVITUD TERAS

 

Pulbervärvimine tagab ilma pragude, laikude ja mullideta tasase pinna mida kasutatakse kaitsva ja korrosioonivastase värvkatte saamiseks. Pinnakate on vastupidav keemilistele välisteguritele ja ilmastikule.

ALUMIINIUM

 

Tänu alumiiniumi väiksele tihedusele ja heale vormitavusele kasutatakse seda peaaegu igas tootmisvaldkonnas. Alumiinium on korrosioonikindel ning vastupidav orgaanilistele hapetele.

COR-TEN TERAS

 

Terast (tuntud ka kui COR-TEN) iseloomustab suur vastupidavus, sest Ilmastiku mõjul moodustub materjalile kaitsekiht. COR-TEN terase kasutamine on populaarne välisdekoratsioonide ja ehituskonstruktsioonide korral.

FIIBERKLAAS

 

Klaasi venitamise teel saadud vastupidav materjal. Fiiberklaas on vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja äärmuslikele ilmastikutingimustele. See on tulekindel, elastne ning võib võtta igasuguse kuju.

Hooldus ja puhastamine

Puhastage taimekonteinereid niiske lapi ja vees lahustatud neutraalse vedelseebiga. Keelatud on kasutada etanooli või muid vedelikke, mis sisaldavad kasvõi väheses koguses atsetooni, triklooretüleeni või ammoniaaki (üldjuhul lahusteid).

Lakitud versioon sobib ka välistingimustes kasutamiseks, kuid see on tundlikum kriimustamise suhtes. Puhastage seda regulaarselt poleerimisvahendiga.

 

Värvid

 


VÄRVIVALIK

 

TerraFormi kollektsiooni iseloomustab vormide ja värvide mitmekesisus, mis võimaldab luua erakordseid kompositsioone ja suurest värvivalikust leiab igaüks endale sobivaima lahenduse. Kõik taimekonteinerid, vaasid ja potid on saadaval mitmes erinevas versioonis ja olenevalt materjalist saab valida läikiva, mati või struktuurse lõppviimistluse vahel.

VALGUSTATUD TAIMEKONTEINERID

 

Terraformil valustusega seeria sobib nii aeda, hotelli või restoraani loomaks meeleoluka ja glamuurse atmosfääri. Saadaval on viies erinevas värvitoonis.

 

Modifikatsioonid ja lisavarustus

 


VALGUSMOODUL

 

Taimekonteiner kus valgustusest saab kaunis dekoratsioon. Kuidas? Taimekonteinerist paistev õrn kuma rõhutab poti kuju ja annab selle ümbrusele maagilise ilme. Valgusmoodul on suletud hermeetilisse ja veekindlasse IP55 klassi hoidikusse. Igal konteineril on oma elektritoide (110–220 V) ja juhe (5 m).

Traadita LED RGB-moodul ja pult ​

Toitejuhe

 


KINNITUSSÜSTEEMID

 

Tänu vastupidavatele terasest kinnitussüsteemidele püsivad taimekonteinerid kindlalt omal kohal. Paigaldamine toimub olemasoleva aluspinna külge kiilankurduse teel.

Kinnitus maasse A

Kinnitus maasse B

 


SEINAKINNITUS

 

Horisontaalpindade jaoks mõeldud seinakinnitussüsteem hoiab taimekonteineri kindlalt oma kohal ja süsteemi on lihtne paigaldada.

Seinakinnitus A

Seinakinnitus B

 


TEISALDUSSÜSTEEM

 

Paikneb taimekonteineri põhja all ja selle abil on isegi taimedega täidetud potti kerge liigutada. Rattad on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab ohutu ja praktilise kasutamise. Nüüd on konteinerite ümberpaigutamine imelihtne!


TOPELTPÕHJA SÜSTEEM

 

Lihtne ja tõhus viis juhtida vesi otse juurestikku. Topeltpõhja süsteem on veemahuti, mis on varustatud ülevooluavade ja õhutusmooduliga. Selle süsteemi kasutamine soodustab taimekasvu ja lihtsustab puhastamist.

Paigaldatav lisana

Läbilõige topeltpõhja süsteemist

 


SOOJUSISOLATSIOON

 

Fiiberklaasist taimekonteinerite jaoks ette nähtud väliselt mittenähtav polüstüreen-siseosa, mis tagab täiendava kaitse külmumise eest.

 


TUGIJALAD

 

Tugijalad muudavad ebatasasel pinnal taimekonteineri stabiilseks ja olenevalt aluspinnast on võimalik konteinerite asendit vastavalt vajadusele reguleerida.

Reguleeritavad tugijalad

Standard tugijalad