ParkDisain OÜ

ParkDisain OÜ on pargi- ja linnamööbli müügiga tegelev Eesti ettevõte, meie eesmärgiks on pakkuda terviklahendusi nõudlikule kliendile. Esindame Eestis Euroopa juhtivate tunnustatud pargi- ja linnamööbli tootjate kvaliteettooteid. Kaasaegne disain, lai materjalivalik annab võimaluse pakkuda nii metalselt modernseid ja innovatiivseid lahendusi kui ka naturaalsest väärispuidust klassikalisel viisil valmistatud tooteid (pargipingid, piirded, jalgrattahoidjad, varikatused, prügikastid, lillepotid ja pargi valgustid). 

 

ParkDisain OÜ pakub Euroopa juhtiva pargi- ja linnamööbli tootja Euroform W tooteid, mis on eksklusiivsed ja ajatult elegantsed ning täiendavad meid ümbritsevat elukeskkonda sobival viisil.

Kõik tooted kuuluvad erinevatesse tootesarjadesse ja laiast tootevalikust on võimalik kokku kombineerida ainulaadne lahendus terve pargi või linnaruumi kujundamiseks.Tooted, mida me pakume on järgmised: pargipingid (metall-ja puitpingid), prügikastid, jalgrattahoidjad, varikatused, lillepotid ja lillekastid, tuhatoosid ja pollarid. Eraldi tootesarjana pakume Linea tooteid, mille tootevalikusse kuuluvad lisaks eelnimetatule veel valgustid ja piirded.

Pakutavate toodete kvaliteet, tehniline lahendus ja silmapaistev disain annavad võimaluse koostada terviklahendusi, mis sobivad iga stiiliga, jäädes samas taskukohaseks igaühele.

 

Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008

 AS K&H  "Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008" piltide autor Mirko Traks.

 

Olulisel kohal kaubamärki kandvate toodete turustamisel on müüginõustamine ning professionaalne paigaldus. Pakutavate toodete hinnaklass sõltub eelkõige valitud materjalidest, tehnilisest keerukusest ja disainist. Igale kliendile personaalselt lähenedes, kliendi soovide ja eelarvega arvestades, suudame leida just Teile sobiva lahenduse.

 

Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008

AS K&H   "Kalamaja kalmistupargi rekonstrueerimise projekt 2008" piltide autor Mirko Traks.

 

Kalamaja kalmistupark valiti 2009 aasta Eesti parimaks kommunaalrajatiseks!

 

Eesti Kommunaalmajanduse Ühing aastakonverentsill «Roheline linn» valiti 2009. aasta Eesti parim kommunaalrajatis, milleks osutus Põhja-Tallinna linnaosas asuv Kalamaja kalmistupark. Asjatundjate komisjon valis Kalamaja kalmistupargi välja 14 rajatise hulgast.

 

"Kalamaja kalmistupark 2009"