Arret

Bussiootepaviljonid – jalgrattaparklad – suitsetamiskabiinid

 

Tooetevalik

 


 


Bussiootepaviljoonid

 


 


Jalgrattaparklad

 


 


Suitsetamiskabiinid

 


 

 

Arret Sp. z o.o.

 


 

Terraform 15000 toodet

Paljude aastate jooksul on Poola tootja Arret valmistanud laias valikus funktsionaalseid, tugevaid ja erineva disainiga bussiootepaviljone, suitsetamiskabiine, varjualuseid ja jalgrattaparkimislahendusi. Omades pikaajalist kogemust metallkonstruktsioonide valmistamisel on väljatöötatud standardmudelid mis on lihtsad, kuid samas vastupidavad ja pilkupüüdvad.

Klientide soovid ja erinevate turgude vajadused motiveerivad täiustama olemasolevaid tehnilisi lahendusi ja arendama uusi tooteid. Tootearenduse juhtiv mõte on  kõrge kvaliteet, funktsionaalsus mis seob endas  lihtsa ja selge vormi. Kõik tooted on kuumtsingitud vastavalt EN ISO 1461 normidele, seejärel pulber-värvitud ja värvitooni saab valida vastavalt RAL -värvikaardile. Arret tegeleb pidevalt tootearendusega, et bussiootepaviljonid, suitsetamiskabiinid, jalgrattaparklad ja muu tänavamööbel oleksid vastupidav ja kauakestev.

ral

 

Planeerimine

 


 

Alates projekteerimise algfaasist saame Teid nõustada sobiva lahenduse leidmisel. Valikus on nii mõõtmete kui funktsionaalsuse poolest erinevaid modifikatsioone seega soovitame mõelda kui palju inimesi võiks päeva jooksul toodet aktiivselt kasutada. Reeglina on laius ja kõrgus kindlate mõõtudega fikseeritud, aga pikkuse osas saab mooduleid lisada vastavalt vajadusele. Rattaparklate juures tuleks esimesena mõelda eeldatava rattakohtade arvule ja bussiootepaviljonide puhul on määravaks kasutamise sagedus arvestades eeldatavat inimeste hulka kes korraga ühistransporti ootavad.    

   

 

  • Milline on aluspind kuhu soovite toote paigaldada
  • Kui suur ala on mõeldud toote paigaldamiseks
  • Milline on eeldatav kasutajate arv
  • Milline on sobiv värvitoon

Vajadusel on võimalus olemasolevaid tooteid modifitseerida ja pakkuda optimaalseid lahendusi vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

 

 

Valmistamine

 


 

Arreti poolt valmistatud tooted on töödeldud vastavalt Euroopas kehtivatele standarditele, et tagada mehaanilise vastupanu ja stabiilsuse ning kasutatavuse ja kestvuse adekvaatsed tasemed.

 

BS EN 1090-1:2009+A1:2011

TERAS- JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Kandeelementide vastavushindamine

BS EN 1090-2:2008+A1:2011

TERAS- JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Tehnilised nõuded teraskonstruktsioonidele

BS EN 1090-3:2008

TERASKONSTRUKTSIOONIDE JA ALUMIINIUMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAMINE – Tehnilised nõuded alumiiniumkonstruktsioonidele

ISO EN 1461

TERASELE KANTAVAD KUUMTSINKPINDED (TÜKKTSINKIMINE) Nõuded ja katsemeetodid

arret logo riba